Konverents “Enne ja pärast vähiravi”

Kutsume osalema vähiteemalisel hübriidkonverentsil  21.04.2022 kell 09.00-17.00. Toimumiskoht: Viru konverentsikeskus ja veeb. Konverentsi on võimalik 30 päeva jooksul järele vaadata.

Vähki haigestunute arv kasvab iga aastaga ja ravikulud suurenevad. Pahaloomuline kasvaja on Eestis sageli esinev haigus, mis surmapõhjusena järjestub teisele kohale vereringeelundite haiguste järel.

Tänu vähi varasele avastamisele ning ravivõimaluste arengule ei ole vähihaigete suremus hüppeliselt kasvanud ja järjest rohkem on neid patsiente, kes vähi edukalt seljatanud on. Millised terviseriskid patsienti peale vähiravi varitsevad? Millised on lapseeas tehtud onkoloogilise ravi kõrvaltoimed ja mida peaks silmas pidama, kui sellest lapsest on sirgunud täiskasvanu? Mida peaks jälgima peale hematoloogilise kasvaja ravi? Neist ja paljudest teistest teemadest konverentsil räägimegi.

Koduleht ja registreerimisvorm: https://pood.aripaev.ee/onkoloogia2022 

Korraldajad: Eesti Onkoloogide Seltsi, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Meditsiiniuudised